Nieuwsgierig naar het team van de Beerze?

Dit zijn wij

Het team van de Beerze is betrokken en staat open voor vernieuwing. We zijn kritisch, maken bewuste keuzes en zetten in op professionalisering. We maken gebruik van elkaars deskundigheid en halen externe kennis binnen om onszelf en ons onderwijs steeds een slag beter te maken.

‘Iedereen telt mee!’

Leerkrachten locatie Middelbeers

  • Ilja van de Sande

    Groep 1-2A (ma-vr)

  • Bianca Moelans

    Groep 1-2B (ma-di-wo)

  • Angelique Leermakers

    Groep 1-2B (do) 4 (vr)

  • Imke van Overbeek Imke van Overbeek

    Groep 1-2C (ma-vr)

  • Irene Hems

    Groep 3 (wo-do-vr)

  • Suzanne van den Broek

    Groep 3 (ma-di)

  • Margreth Sanders

    Groep 4 (ma t/m do (vr))

  • Kim Verouden

    Groep 4-5 (ma-vr)

  • Very van de Snepscheut

    Groep 5 (ma t/m vr)

  • Heidi Vogels

    Groep 6A (di-wo-do)

  • Jojanneke van der Mierden

    Groep 6A (ma + vr)

  • Kirsten Keij

    Groep 6B (ma-di-(woe))

  • Gwenn van Krugten

    Groep 6B ((woe)-do-vr)

  • Teun van Korven

    Groep 7A (ma-vr)

  • Ingrid van Hoof

    Groep 7B (ma-di-(wo))

  • Ivonne Beekmans

    Groep 7B ((wo)-do-vr)

  • Frank van Roessel

    Groep 8A (ma t/m vr-ochtend)

  • inge hesselmans de beerze Inge Hesselmans

    Groep 8A (vr-middag)

  • Brigitte Mensink

    Groep 8B (ma-di)

  • Ciska Heertjes

    Groep 8B (wo-do-vr)

  • Diana van zon Diana van Zon

    Coördinator handenarbeid

  • Mariska Boerboom

    vakleerkracht bewegingsonderwijs

  • maud huijbers de beerze Maud Huijbers

    vakleerkracht bewegingsonderwijs

  • Tenny van Cuijck

    vakleerkracht muziekonderwijs

  • lieke Lieke Rijkers

    onderwijsassistent

Leerkrachten locatie Oostelbeers

  • Henriette van de Wal

    Groep 1-2D (ma-di-(wo))

  • Marielle van Loon

    Groep 1-2D ((wo)-do-vr)

  • Wiep Kroot

    Groep 1-2E (ma t/m do)

  • inge hesselmans de beerze Inge Hesselmans

    Groep 1-2E (ma t/m do)

  • Ilse Buylinckx

    Groep 3-4 (di t/m vr)

  • Angelique Hubers-Daniëls

    Groep 3-4 (ma-wo-do)

  • Simone Moors

    Groep 5-6 (ma t/m vrij)

  • Mariska Boerboom

    vakleerkracht bewegingsonderwijs

  • maud huijbers de beerze Maud Huijbers

    vakleerkracht bewegingsonderwijs

  • Tenny van Cuijck

    vakleerkracht muziekonderwijs

  • lieke Lieke Rijkers

    onderwijsassistent

Interne begeleiding

  • Margo Bullens

    Intern Begeleider groep 3 t/m 8

  • Marja van den Bors Marja van den Bors

    Intern Begeleider groep 1-2, gedragsspecialist, bouwcoördinator groep 1-2

  • Wendy Robben

    Trajectbegeleider Passend Onderwijs SKOBOS

Specifieke expertise

  • MarieAnnick Canoy Marie Annick Canoy

    Leerkracht bovenschoolse Plusklas SKOBOS

  • Moniek Simons

    Leerkracht bovenschoolse NT2-klas TaalBOS

  • Connie Beekman

    Leerlingondersteuner bovenschoolse NT2-klas TaalBOS

Managementteam

  • beerze Dana Wellens

    Directeur

  • Margo Bullens Margo Bullens

    Intern Begeleider

  • Frank van Roessel

    bouwcoordinator

  • Wiep Kroot

    bouwcoordinator

  • Marja van den Bors Marja van den Bors

    bouwcoordinator

Directie

  • beerze Dana Wellens

    Directeur

Onderwijsondersteunend personeel

  • Frank Spelt

    Conciërge beide locaties

  • Kees Copal Kees Copal

    Conciërge beide locaties

  • Radmila Borovcanin Radmila Borovcanin

    Administratief medewerkster

  • Maria Timmermans Maria Timmermans

    Interieurverzorgster

  • Leonie de Laat Leonie de Laat

    Interieurverzorgster