Nieuwsgierig naar het team van de Beerze?

Dit zijn wij

Het team van de Beerze is betrokken en staat open voor vernieuwing. We zijn kritisch, maken bewuste keuzes en zetten in op professionalisering. We maken gebruik van elkaars deskundigheid en halen externe kennis binnen om onszelf en ons onderwijs steeds een slag beter te maken.

‘Iedereen telt mee!’

Leerkrachten

  • IvdS Ilja van de Sande

    Groep 1-2A (ma t/m vr) & leescoördinator

  • PvO Pien van Oort

    Groep 1-2A (ma t/m vr)

  • WK Wiep Kroot

    Groep 1-2B (ma, di) & coördinator onderbouw

  • AJ Anneke Jansen

    Groep 1-2B (wo t/m vr)

  • Imke van de Ven Imke van de Ven

    Groep 1-2C (ma t/m do)

  • HvdW Henriëtte van de Wal

    Groep 1-2D (ma t/m (wo)) & interne vertrouwenspersoon

  • MvL Mariëlle van Loon

    Groep 1-2D ((wo) t/m vr) & leescoördinator

  • InH Inge Hesselmans

    Groep 1-2E (ma t/m do) Groep 5 (vr)

  • IvB Ivonne Beekmans

    Groep 3A (ma, di)

  • IH Irene Hems

    Groep 3A (wo t/m vr)

  • KK Kirsten Keij

    Groep 3B (ma, di)

  • BM Bianca Moelans

    Groep 3B (wo t/m vr)

  • SvdB Suzanne van den Broek

    Groep 3C (ma, di, do)

  • AL Angelique Leermakers

    Groep 3C (wo, vr)

  • VvdS Very van de Snepscheut

    Groep 4A (ma t/m vr)

  • GvK Gwenn van Krugten

    Groep 4B (ma t/m vr) & ICT-coördinator

  • IB Ilse Buylinckx

    Groep 5 (ma t/m do) & coördinator middenbouw

  • SM Simone Moors

    Groep 5-6 (ma t/m vr)

  • KL Kylie Lathouwers

    Groep 5-6 (ma, di) LIO-stagiaire

  • MS Margreth Sanders

    Groep 6 (ma t/m vr) & interne vertrouwenspersoon

  • HV Heidi Vogels

    Groep 6-7 (ma t/m wo)

  • BM Brigitte Mensink

    Groep 6-7 (do, vr)

  • KV Kim Verouden

    Groep 7A (ma t/m vr)

  • JvdM Jojanneke van der Mierden

    Groep 7B (ma t/m (wo))

  • IvH Ingrid van Hoof

    Groep 7B ((wo) t/m vr) & rekencoördinator

  • FvR Frank van Roessel

    Groep 8A (ma t/m vr) & coördinator bovenbouw

  • LvdL Lisa van de Laar

    Groep 8A (wo t/m vr) zij-instroom traject

  • TvK Teun van Korven

    Groep 8B (ma t/m vr)

Vakleerkrachten

  • MaB Mariska Boerboom

    Vakleerkracht bewegingsonderwijs (ma-do)

  • MvD Margot van Doorn

    Vakleerkracht bewegingsonderwijs (ma-di)

  • TvE Tenny van Cuijck

    Vakleerkracht muziekonderwijs (ma-di)

  • DvZ Diana van Zon

    Ondersteuning handvaardigheid

Ondersteuningsteam

  • marja nieuw Marja van den Bors

    Intern begeleider groep 1-2 & gedragsspecialist (ma t/m vrij)

  • MB Margo Bullens

    Intern begeleider groep 3 t/m 8 (ma-di-do-vr)

  • LW Lieselot Verweij

    Combinatiefunctie onderwijsassistent/BSO-specialist (ma t/m do)

  • KB Kelly Bruers

    Onderwijsassistent (ma-di-do-vrij)

Onderwijsondersteunend personeel

  • FS Frank Spelt

    Conciërge

  • KC Kees Copal

    Conciërge

  • Sandra van Velsen

    Administratief medewerkster

  • MT Maria Timmermans

    Interieurverzorgster

  • L Leonie de Laat

    Interieurverzorgster

Directie

  • DW Dana Wellens

    Directeur

Specifieke expertise

  • Wendy Robben

    Trajectbegeleider passend onderwijs

  • Marie Annick Canoy

    Leerkracht bovenschoolse Plusklas SKOBOS

  • Lenne van Tilburg

    Leerkracht en intern begeleider Nieuwkomersklas SKOBOS

  • Moniek Simons

    Leerkracht Nieuwkomersklas SKOBOS

  • Connie Beekman

    Leerkracht Nieuwkomersklas SKOBOS

  • Imke Leeuwenberg

    lerarenondersteuner Nieuwkomersklas SKOBOS

  • Sanne Trienen

    Onderwijsassistent Nieuwkomersklas SKOBOS